HODNOCENÍ SOUDCŮ

    "Lidé se celkem neliší  v tom, co považují za zlo; velmi se však liší v tom, co považují za odpustitelné"  G.K.CHESTERTON
Logo

Často kladené dotazy

 1. Pro koho je znamysoudce.cz ?

  Znamysoudce.cz je pro lidi, kteří se octli tváři tvář soudní moci a nemůžou si poradit. Není to všelék, ale je to jenom drobná pomoc, která poodhaluje i tu druhou stranu, jenž bere Váš osud do rukou a vy vůbec o ni nic nevíte. Soudce má Váš život v spise jako na dlani a Vy nic. Je to fórum o lidech pro lidi, kteří hledají informace, tak potřebné v těžkých chvílích.

 2. Jak mohu kontaktovat znamysoudce.cz ?

  Byli bychom rádi za vaší zpětnou vazbu. Napište nám na postmaster(zavinac)znamysoudce.cz

 3. Proč požadujete e-mailovou adresu při hodnocení ?

  Požadujeme e-mailové adresy ze dvou důvodů. První, aby se zabránilo automatizovaný spamům, které se pokoušejí o publikaci reklam a jiných oznámení. Za druhé, pomůže to zajistit, že naše komentáře jsou legitimní. Vaše e-mailová adresa nebude zahrnuta ve vašich publikovaných hodnoceních.

 4. Jaký je váš systém hodnocení práce ?

  Když vyplníte dotazník pro hodnocení soudce, my zveřejníme vaše hodnocení i komentář. Průměr je odvozen z vaší první odpovědi kterou jste hodnotil až po poslední vyplněnou. Otázky, které nejsou zodpovězeny nejsou zahrnuty do výpočtu a pro odvození průměru.

 5. Jsou komentáře / hodnocení mazány ?

  Vyhrazujeme si právo odstranit komentáře a hodnocení, které podle nás jsou nevěrohodné nebo jsou urážlivé nebo nejsou zaslány v dobré víře.

 6. Co znamená "Pošlete email ke komentáři" ?

  Zobrazí se Vám okno, kde vyplníte svůj mail a jméno soudce o kterém chcete bližší informace a samozřejmě své otázky do těla zprávy. Systém automaticky zašle Vaši zprávu hodnotiteli. Když hodnotitel uzná za vhodné tak, Vám odpoví. Mailová komunikace je vedená mimo portál www.znamysoudce.cz

 7. Co znamená "Nahlásit nekorektní komentář" ?

  Když je komentář podle Vás nekorektní upozorníte tlačítkem administrátora.

 8. Co znamená "nekorektní" ?

  Znamená to, že autor se nevyjadřoval k práci soudce nebo se vyjadřoval vulgárně.

 9. Můj komentář není vidět, proč ?

  Pro zkvalitnění komentářů jsme zavedli ověřování e-mail adres. Po zadání hodnocení Vám bude na uvedenou e-mail adresu zaslán mail s linkem. Poklepáním na link se komentář aktivuje.

 10. Kdo je zodpovědný za obsah komentářů?

  Znamysoudce.cz nenese zodpovědnost za zde zveřejněné komentáře.