HODNOCENÍ SOUDCŮ

    "Lidé se celkem neliší  v tom, co považují za zlo; velmi se však liší v tom, co považují za odpustitelné"  G.K.CHESTERTON
Logo

Hodnoťte Soudce: Mgr. Ria SLAVÍKOVÁ     

Soud: Okresní soud Ostrava

Detailní hodnocení

* Povinný údaj
* Email:
* Potvrďte Email:
Adresa:
* Hodnotitel:
 
Hodnocení
* Povaha:   (1 = Zlá, 10 = Výborná)
* Vzdělanost:   (1 = Zlá, 10 = Výborná)
* Pracovitost:   (1 = Málo pracovitý, 10 = Vysoce pracovitý)
* Schopnost zvládnout složitější spory:   (1 = Zlá, 10 = Výborná)
* Přesnost:   (1 = Vždy pozdě, 10 = Vždy na čas)
* Nestranný přístup k soukromému řízení:   (1 = Podjatý, 10 = Nestranný)
Nestranný přístup k trestním sporům:   (1 = Podjatý, 10 = Nestranný)
Flexibilita při plánování:   (1 = Neflexibilní, 10 = Flexibilní)
Obecný sklon k soudním kaucím:   (1 = Často, 10 = Nikdy)
Obecný sklon k předběžným opatřením:   (1 = Často, 10 = Nikdy)
Zapojení do mimosoudních vyrovnání:   (1 = Málo aktivní, 10 = Velmi aktivní)
Obecný sklon v trestních věcech na jednání:   (1 = Podjatý, 10 = Nestranný)
Obecný sklon v trestních věcech vynášení:   (1 = Tvrdý, 10 = Shovívavý)
Doporučení:   (1 = 10%, 10 = 100%)
Spisová značka:
Komentář:
captcha
Opište kód z obrázku:
 
 
Co řekli jiní o soudci: Mgr. Ria SLAVÍKOVÁ
 
Komentář číslo: 32287                Spisová značka: č.j.57 Co 65/2024    
Průměr Hodnocení: 1
Datum: 24.05.2026 01:33:55
 
Komentář číslo: 32096                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1
Komentář: Je to již 13 let, co si v sobě nesu nemilé vzpomínky na tuto pseudo soudkyni. Plně se ztotožňuji se všemi negativními komentáři, které tady na tuto paní zazněly. Měla mi stanovit výživné na 2 děti. Můj exmanžel řekl, že nic neplatí, a ona po mně chtěla, ať já prokážu, že nedostávám výživné, jen aby nemusel platit zpětně na děti.... Probíhalo to hrozně, vůbec to neumím vstřebat. Řekla jsem jí, že snad on by měl prokázat, že platí ... na to ale tahle paní nereagovala. Hrozná ženská!!!
Pošlete email ke komentáři
Datum: 18.04.2026 07:26:10
 
Komentář číslo: 30871                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1
Komentář: Od paní soudkyně jsem odcházela v slzách. Pečuji o dospělého syna s autismem. Paní soudkyně mě nepustila ke slovu, byla velmi nepříjemná a více než naznačovala, že chci syna okrást o peníze. Strašně se mě to dotklo. Konzultovala jsem to s odborníky a všichni se shodli, že jsem protizákonně ani nemorálně nejednala.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 21.11.2025 10:51:24
 
Komentář číslo: 22315                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1
Komentář: Potvrzuji jen to,co tady padlo. Paní soudkyně velice zaujatá, zlá,to ,co jsem zažila nikomu nepřeju. Arogantní paní.Opravdu, vypadá to, že kdo má moc , může vše.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 28.11.2024 06:02:39
 
Komentář číslo: 21213                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 10
Komentář: Dnes jsme měli s paní soudkyní stání ohledně potvrzení návrhu dohody o svěření dítěte do péče a výši výživného. Paní soudkyně byla milá, rychlá, potvrdila nám dohodu, tak jak jsme se domluvili s otcem dcery. :)
Pošlete email ke komentáři
Datum: 24.09.2024 09:16:37
 
Komentář číslo: 21188                Spisová značka: 0P122/2020    
Průměr Hodnocení: 1
Komentář: Na soudkyni Slavíkovou bylo již podáno několik stížností, zde jsou ty neskartované: 0 St 73/2008, 0 St 1/2011, 0 St 5/2011, 0 St 121/2011, 0 St 16/2012, 0 St 25/2014, 0 St 46/2014, 0 St 17/2015, 0 St 25/2017, 0 St 4/2018, 0 St 5/2019, 0 St 13/2021, 0 St 9/2022, 0 St 3/2023, 0 St 20/2023, 0 St 12/2024. Pokud chcete dosáhnout spravedlivý postih Slavíkové za její nevhodného chování, pošlete k tomuto komentáři email s kontaktem na vás. Já jsem na Slavíkovou podal st. dne 30.8.2024.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 07.09.2024 05:50:38
 
Komentář číslo: 21033                Spisová značka: 0P122/2020    
Průměr Hodnocení: 1
Komentář: Soudkyně, která nezná a porušuje zákony, je ostudou české justice a nemá v taláru co dělat. Dne 23.5.2024 v jedn. m. č. 202 požadovala po veřejnosti legitimaci, přestože jí bylo opakovaně sděleno, že občan je na veřejném jednání jako veřejnost a nemá s projednávanou věcí nic společného. Odmítnutí veřejnosti se legitimovat, je pro Slavíkovou důvodem ke zneužití pravomoci - vykázání veřejnosti z jedn. místn.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 23.05.2024 02:45:03
 
Komentář číslo: 21016                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 9,79
Komentář: S pani Soudkyní jsme měli stání ohledně péče o dítěte a alimenty. Dle mého názoru byla na spor připravena. Za mnou jako matkou stála všemi deseti. Ale byly podloženy fakta. Je pravdou, že otce ditete si vychutnala, ale oprávněně. K této paní doporučuji pokoru a úctu!
Pošlete email ke komentáři
Datum: 10.05.2024 12:37:21
 
Komentář číslo: 15097                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1
Komentář: Dala bych 0 hvězdiček, kdyby to šlo. Absolutně nechápu, ze tato paní dělá soudkyni. Zlá a arogantní, v podstatě ze mě udělala zlatokopku a tvrdila, že jí jde jen o dobro dětí. To, že se manžel odstěhoval, já byla na rodičovské a v době covidu ani nefungovaly školky a nemohla jsem si přivydělat jí absolutně nezajimalo. Jen mi řekla, že mám popřemýšlet o tom, co vlastně chci! Ani advokát se kterým jsem to potom řešila toto nepochopil. Opravdu otřesná paní.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 31.05.2023 01:44:02
 
Komentář číslo: 13859                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1
Komentář: Soudkyně je zaujata snad vůči ženam, absolutně jsem neměla prostor se vyjádřit, bránit.
Ukřičená a podrážděná.Předešlé spisy asi mic nenastudovala.Myslím, že vyhořela.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 31.01.2023 12:22:25
 
Komentář číslo: 13690                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1
Komentář: Jmenovanou soudkyni Slavikovou hodnotím číslo 0.to co jsem s ní zažila je něco strašného,ona nemá být na soudě ale někde u zvířatech, ale ani tam raději ne!chudáci zvířata. Arogantní,zlá zaujata vůči matkám, tým svým přístupem ubližuje matkám samozivitelkam.nikdy v životě ji nechci vydet.!!!!
Pošlete email ke komentáři
Datum: 20.10.2022 11:50:51
 
Komentář číslo: 12631                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 2
Komentář: Hodnotím až s velkým odstupem. Paní soudkyně velmi silně stranila otci, kdy nabyla dojmu, že jsem matka, co brání jeho styku s dítětem. Po vynesení rozsudku, kdy si dovolila mě ještě kárat soukromě, abych nebránila otci ve styku, se otec se synem stejně nevídal. Ani v termínech, které mu soudkyně stanovila, ani v jiných termínech, které jsem mu nabízela. Paní soudkyně nastavena na otce jako oběti zlých bývalých žen.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 30.08.2022 01:58:20
 
Komentář číslo: 12197                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 2,57
Komentář: Soudí velmi nespravedlivě.
Nezajímá jí vůbec názor protistrany, má svou hlavu.
Taky jí nezajímá kdo a jak na to doplatí...
Tak se již bohužel stalo.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 24.12.2021 06:12:15
 
Komentář číslo: 11090                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 2,36
Komentář: Bohužel u mnoha variant schází kolonka "0".

Hrůza! Soudkyně mluvi s muži jako s miminky. Na ženách si starsi slečna ovšem smlsne. Predpokladam, ze deti nema a trpi nejakym komplexem.
Jejim rozsudkem trpi nejvice dite, i presto tvrdi opak. Ubohé.
Mela by jit do důchodu, nebo se ucit empatii a psychologii. Jeji vzdělání na to evidentne nestačí.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 20.08.2020 08:14:54
 
Komentář číslo: 8381                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 4,21
Komentář: Nesnese u soudního líčení žádnou obhajobu ze strany žalobce.Má svou "pravdu".
Pošlete email ke komentáři
Datum: 16.03.2018 03:01:59
 
Komentář číslo: 7846                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1
Datum: 05.05.2017 10:14:33
 
Komentář číslo: 7742                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1
Komentář: Hrůza, katastrofa, osoba ne na svém místě. Arogantní, zlá, netaktní, nulové seznámení se s případem, vynášení scestných soudů a kázaní, zneužívání moci, silná zaujatost, snad vůči ženám?
Pošlete email ke komentáři
Datum: 29.03.2017 12:23:47
 
Komentář číslo: 7494                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 3,43
Komentář: Naprosto povrchní osoba,nemožnost argumentace, zamítavé stanoviska a sebeobhajoba naprosto nemožná. Zaujatá i vůči otci! Poučuje a jedná povýšeně z moci úřední. Souhlasím s názorem,který tu byl již prezentován, že vše bylo rozhodnuto již před začátkem jednání. Naprostá nespokojenost s jejím řízením jednání.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 20.12.2016 04:37:21
 
Komentář číslo: 6666                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 10
Komentář: Soudkyně je naprosto spravedlivá, MAXIMÁLNĚ VĚCNÁ, řídí se doloženými dokumenty. Vůbec žádnou zaujatost vůči ženám jsem nezaznamenala - ani náznak, ačkoli jsme byla žalovaná a dcera bydlí u otce - což je pro mnohé už samo o sobě odsouzeníhodné.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 18.01.2016 11:39:20
 
Komentář číslo: 6221                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 2
Komentář: Tato soudkyne je povrchni. Odsuzuje lidi podle vzhledu. Neskutecne zaujata. Nepriznala mi ani 10% vyzivneho z platu otce...jeji slova...kdybych vam odsouhlasila vic tak to utratite pro sebe. Otci poradila, ze muze dluh, ktery mu naskocil od narozeni ditete, az rozsudek nabude pravni moci. A to vedela, ze nemame z ceho zit...jeste mu odecetla z dluhu financni hotovost, kterou jsme se synem dostali jako dar... zkusenost...
Pošlete email ke komentáři
Datum: 03.07.2015 04:32:51
 
Komentář číslo: 5965                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 10
Komentář: Když jsem si přečetla komentáře na paní soudkyni a věděla jsem, že ji budu mít u soudu, polil mě studený pot. Dnes po uzavření případu mohu říci, že jsem byla spokojená. Rozhodně mi paní soudkyně nepřipadala zaujatá proti matkám. Vycházela z předložené dokumentace, z důkazů které jsem doložila a dle toho také rozhodovala.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 21.04.2015 11:31:16
 
Komentář číslo: 5908                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1,7
Komentář: Měla jsem ji na jednání několikrát i s odstupem let, čím starší, tím horší, jedním slovem katastrofa, jedná povýšeně a nikdy více!
Pošlete email ke komentáři
Datum: 31.03.2015 04:13:10
 
Komentář číslo: 5799                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1
Komentář: Naprosto neskutečné !!! Podjatá soudkyně, která pouze a jen zneužíva svou moc. Vše triviální, zřejmé atd. , ale R.S. jako gramofónová deska, již se rozhodla předem, člověk i když je v právu nemůže nic říct, pouze a jen účelově odpovídat. Zdravý rozum zde nemá šanci. R.S. by si měla uvědomit, že zákon a hlavně ona samotná není od toho aby kázal a nařizoval, ale je tady od toho aby ukázal cestu,. Jde vždy a jen o to najít dohodu a né rozvracet fungující rodinu !!! Jako rodiče jsme opravdu v šoku!
Pošlete email ke komentáři
Datum: 02.03.2015 05:43:08
 
Komentář číslo: 4866                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 3,3
Komentář: Naprosto zaujata soudkyne vuci matkam. Neschopna nestranne jednat. Ostrasujici hulvace chovani verejne osoby. Nepatri do soudni si e ale na trziste.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 02.04.2014 11:05:57
 
Komentář číslo: 4543                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1,43
Komentář: Soudkyně pronášela naprosto nerelevantní poznámky, vyjadřovala se k věcem, které vůbec nesouvisely s případem. Silná podjatost vůči ženám, především vůči matkám - zjevně každá žena je špatná matka, i když všechny zprávy z OSPOD a pod. znějí kladně. Naprostá nemožnost nesouhlasit s řečenými poznámkami, člověk se smí vyjádřit jen k tomu, k čemu je dotazován. Jedním slovem katastrofa - takto hodnotím přesto, že soud rozhodl v můj prospěch.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 12.12.2013 07:10:57
 
Komentář číslo: 4295                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 9,57
Komentář: dneska jednání...a spokojenost...slyšel jsem že soudkyně je zaujatá ale nemůžu souhlasit
Pošlete email ke komentáři
Datum: 10.09.2013 08:15:20
 
Komentář číslo: 3840                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 10
Komentář: optimal juge
Pošlete email ke komentáři
Datum: 08.05.2013 09:31:28
 
Komentář číslo: 3837                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 10
Komentář: Opravdu lidi nechápu na co si pořád stěžujete soudce tomu souzení rozumí líp než vy a to o dost!!
Pošlete email ke komentáři
Datum: 06.05.2013 09:14:38
 
Komentář číslo: 3830                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 10
Komentář: Nejlepší soudce sním to jednání šlo jako po másle.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 04.05.2013 04:18:26
 
Komentář číslo: 3794                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1
Datum: 23.04.2013 04:01:12
 
Komentář číslo: 3685                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 3
Datum: 19.03.2013 12:50:08
 
Komentář číslo: 3433                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1
Komentář: Je velmi zaujatá proti ženám.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 05.01.2013 10:21:28
 
Komentář číslo: 3363                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1,17
Komentář:
Pošlete email ke komentáři
Datum: 12.12.2012 07:52:19
 
Komentář číslo: 3345                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1,83
Datum: 08.12.2012 09:48:09
 
Komentář číslo: 2537                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 1,21
Komentář: Silne podjata
Pošlete email ke komentáři
Datum: 16.03.2012 03:57:55
 
Komentář číslo: 2310                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 3,43
Komentář: Pociťována vysoká zaujatost a "hraní" pro stranu žalobce. Neochota vyslechnout doplňující informace.
Pošlete email ke komentáři
Datum: 17.01.2012 02:45:52
 
Komentář číslo: 1520                Spisová značka:    
Průměr Hodnocení: 2,5
Komentář:
Pošlete email ke komentáři
Datum: 06.05.2011 09:03:32